ADWOKAT DZIERŻONIÓW – KANCELARIA ADWOKACKA

Jedną z naszych kluczowych specjalizacji jest pomoc w sprawach rozwodowych. Decyzja o rozpadzie małżeństwa nigdy nie jest łatwa i nierzadko bywa emocjonalna, co utrudnia właściwy osąd. Skorzystanie z porad specjalisty w zakresie oferowanych usług pomoże w podjęciu decyzji oraz poznaniu konsekwencji wynikających z poszczególnych działań.

Adwokat rozwodowy zajmie się stroną formalną w sądzie – pomoże w przygotowaniu dokumentacji, znajduje biegłych, dzięki którym pomoc w postępowaniu będzie nieocenionym czynnikiem wiedzy specjalistycznej, która z pewnością ma możliwość pomóc w sprawie, a także zajmie się przesłuchaniem świadków poświadczających racje klienta. Sędzia orzekający podczas sprawy rozwodowej opiera się tylko i wyłącznie na faktach, dlatego wszelkie formalności powinny opierać się na właściwie przemyślanej strategii. Adwokat musi zapoznać się ze wszystkimi zależnościami i wyprowadzić wnioski, które umożliwią rozwiązanie małżeństwa zgodnie z oczekiwaniem strony reprezentującej.

Jako specjaliści z wieloletnim doświadczeniem dokładamy wszelkich starań, by wszystkie działania przebiegały po myśli naszych klientów. Wiemy jak ważne i istotne pozostaje przeprowadzenie postępowania, które skończy się sprawnie i szybko. Oferujemy kompleksową pomoc oraz szczegółowe wyjaśnienie kłopotliwych kwestii.

Każda spraw rozwodowa jest inna i wiąże się z podjęciem kroków w odmiennych kierunkach, dlatego oferujemy indywidualne podejście do klienta i dobór właściwych metod. Przygotujemy strategię, która będzie dotyczyła polubownego rozwiązania małżeństwa oraz jesteśmy w stanie stanąć do walki o opiekę nad małoletnim dzieckiem. W celu doboru właściwych metod cenimy sobie spotkania osobiste i wgląd do wszystkich niezbędnych dokumentów. Adwokaci z naszej kancelarii w Dzierżoniowie dokładają wszelkich starań, by rozwód niezależnie od metody rozwiązania małżeństwa zakończył się szybko i w jak najlepszej atmosferze. Jesteśmy przekonani, że nasza wiedza, doświadczenia i ponadprzeciętne kompetencje zagwarantują profesjonalizm i usługi na najwyższym poziomie.