Kancelaria adwokacka z wieloletnim doświadczeniem

We Wrocławiu moja Kancelaria Adwokacka zajmuje się sprawami wynikającymi przede wszystkim z prawa spadkowego oraz prawa rodzinnego i opiekuńczego. Szeroko rozumiana pomoc prawna, jaką oferuję, dedykowana jest klientom z całej Polski. Jako adwokat specjalizuję się w takich sprawach jak rozwody, podział majątku oraz alimenty. To zagadnienia, których podejmuję się już od wielu lat. Zanim powstała moja kancelaria, zbierałem doświadczenie pracując dla międzynarodowych kancelariach adwokackich we Wrocławiu oraz w Warszawie. Dziś mogę sam dzielić się swoją wiedzą oraz praktyką, gwarantując wszystkim klientom rzetelną jakość usług.

Adwokat to osoba, która podejmuje różne działania, zgodne z obowiązującym prawem oraz etyką zawodową, których celem jest satysfakcja klienta. Zespół adwokatów, którzy ze mną współpracują na co dzień, działa właśnie według tych zasad. Podobnie jak w innych kancelariach prawnych, także w mojej można skorzystać z porad prawnych we Wrocławiu. Klient może być pewien, że za każdym razem dowie się, jakie są możliwości prawne w danej kwestii. Tutaj też można załatwić sprawy spadkowe oraz wiele innych tematów.

Pomoc prawna – rozwody, alimenty, podział majątku

Prowadzona przeze mnie kancelaria prawna we Wrocławiu indywidualnie podchodzi do każdej sprawy, z jaką przyjdzie klient. Ze swojej strony w przypadku rozwodu, podziału majątku czy alimentów zapewniam kompleksową pomoc prawną:

  • porady prawne,
  • pomoc w przygotowaniu pism procesowych,
  • kompletowanie niezbędnej dokumentacji sądowej,
  • reprezentowanie klienta w negocjacjach oraz w sądzie.

Jako adwokat rodzinny we Wrocławiu przyjmuje sprawy zarówno o rozwód, jak i o separację. W pierwszym przypadku dotyczy to zarówno rozwodu z orzeczeniem o winie, bez orzekania o winie oraz innych związanych z tym faktem tematów. Jeśli potrzebny jest adwokat specjalizujący się w sprawach o podział majątku wspólnego, np. ustaleniu nierównych udziałów w majątku wspólnym małżonków, rozliczanie nakładów itd., to również służę swoją wiedzą i doświadczeniem. Jak pokazuje moja praktyka – nierzadko problemem są także alimenty. Adwokat przydaje się wówczas nie tylko po to, aby pomóc osiągnąć określoną kwotę na dziecko czy na współmałżonka, ale również w przypadkach uchylenia się od obowiązku alimentacyjnego.

Dobry adwokat dopasowujący się do potrzeb klientów

Każdy klient ma inne oczekiwania od adwokata rodzinnego. Jednak dopasowywanie się do jego indywidualnych potrzeb, jak i świadczenie usług na najwyższym poziomie to cel nadrzędny dla takiego adwokata jak ja oraz osób, które ze mną na co dzień współpracują. Oferując pomoc prawną, korzystam z pomocy m.in. tłumaczy, biegłych rewidentów, doradców podatkowych oraz sprawdzonych i renomowanych kancelarii prawnych z Niemiec, Włoch, Wielkiej Brytanii, USA i Kanady.

Jeśli więc potrzebne Ci będą porady prawne we Wrocławiu lub będziesz potrzebował pełnomocnika, adwokata od rozwodów, to chętnie służą swoją profesjonalną pomocą. Przekonaj się, że z pomocą dobrego adwokata znajdziesz rozwiązanie w wielu życiowych kwestiach.

Zapraszam do mojej kancelarii adwokackiej we Wrocławiu – dojazd ułatwi poniższa mapka:

 

Zapraszam do kontaktu:

Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Borowski – Adwokat Rozwód Wrocław

gen. Władysława Sikorskiego 3H lok 104 (14 pietro) ATAL Towers.

Wejście od strony rzeki

53-659 Wrocław

Telefon: 71 707-12-35
Kom: 792-635-184