Porady prawne

Kancelaria adwokacka z dogodną siedzibą na terenie miasta Wrocław, oferuje profesjonalne porady prawne. Zapewniamy kompleksową i fachową obsługę, dzięki której wszystkie Państwa problemy zostaną rozwiązane skutecznie, należycie i niezwłocznie.

Nasi eksperci specjalizują się w zakresie prawa rodzinnego, opiekuńczego oraz spadkowego, co stanowi gwarancję rzetelnego i indywidualnego podejścia do klienta. Każda porada prawna jest świadczona wyłącznie przez doświadczonego i wykwalifikowanego prawnika. Oferujemy pomoc merytoryczną w ocenie sytuacji prawnej, a także we wskazaniu optymalnego kierunku podejmowanych działań. Możliwe jest uzyskanie pomocy zarówno przy napisaniu wniosku bądź pozwu do sądu, jak również zlecenie prowadzenia całej sprawy sądowej.

Jako ambitni adwokaci, z pełnym zaangażowaniem świadczymy porady prawne we Wrocławiu, a kontrola nad stale zmieniającymi się przepisami i kodeksami umożliwia nam dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Pomoc prawna we Wrocławiu

Porady prawne - Wrocław

Działając jako Kancelaria adwokacka, od wielu lat doradzamy klientom w szczególnie trudnych i skomplikowanych sprawach z zakresu prawa spadkowego, opiekuńczego oraz rodzinnego, w tym w sprawach o rozwód. Jako zespół doświadczonych adwokatów i radców prawnych, doskonale wiemy, jak ustalić podział majątkowy czy przeprowadzić negocjacje w postępowaniach alimentacyjnych.

W zakresie prawa rodzinnego i spadkowego udzielamy porad prawnych związanych z następującą problematyką:

  • rozwody i separacje,
  • unieważnienie małżeństwa,
  • podział majątku wspólnego między małżonkami,
  • alimenty,
  • powierzenie, ograniczenie, pozbawienie władzy rodzicielskiej,
  • ustalenie, pozbawienie, ograniczenie kontaktów z dzieckiem,
  • adopcji/przysposobienia.

Nasi wykwalifikowani adwokaci, w pełnym uzgodnieniu z Klientami, przygotowują ponadto pisma procesowe w sprawach o rozwód, separację, podział majątku, alimenty, a także uznanie wyroków sądów zagranicznych dotyczących wyżej wymienionych postępować w Polsce.

Pomoc prawna oferowana przez naszą Kancelarię może być świadczona w siedzibie Kancelarii we Wrocławiu, w siedzibie klienta bądź w dowolnym miejscu przez niego wybranym, jak również drogą elektroniczną.